טיפול בעובש בבית - מה לקוחות אומרים עלינו?

המלצות של לקוחות מרוצים

עידן         28/12/2016

אחרי שכמעט והשלמנו עם העובדה שנחייה בצוותא עם העובש ואחרי לא מעט חומרים ושיטות שונות להקיץ את הפטריות הטורדניות- נראה שהפתרון המוצע ע"י חברת "הקץ לעובש" אכן עובד: עמוק בתוך החורף והקירות- לבנים- והעובש- לא חזר.
בנוסף, כבר עם תחילת עבודתם ניתן היה להתרשם בסדר המופתי וביעילות המרשימה של עובדי החברה: כל החלונות, הדלתות, השידות, המיטות ושאר הפרטים שהיו בחלל החדר כוסו לחלוטין ע"י יריעות ניילון חדשות (!). למעשה, הניקיון בסיום העבודה לא ארך יותר מכמה דקות בודדות(?!) וחלל החדר? לדעתי היה נקי יותר מלפני תחילת עבודות הצביעה…
נקודה נוספת קשורה למרקם הגבשושי של הצבע הנובע מהמבנה הפנימי של החומר (שכאמור, מגדיל את שטח הפנים של החדר- שזה הרעיון הבסיסי של החומר). לאחר חששות רבות שהצבע החדיש יפגע משמעותית בעיצוב החדרים (חלקם חדרי ילדים), לאחר הצביעה התברר כי הגבשושיות למעשה כמעט ולא מורגשות- אפילו במקרי קצה בו קיים קיר יחוס אנכי להשוואה.
בסופו של דבר, מאוד ממליץ לכל מי שבעיית העובש רלוונטית לו..

יעל מכפר סבא    28/12/2016

דורון וטרי היקרים,
לאחר שגיליתי עובש בחדרי השינה בדירה שקנינו ושיפצנו לפני כשנה, התקשרתי בבהלה לדורון אשר ברגישות רבה נענה לבקשתי והגיע תוך פחות מחצי שעה. כאשר הגיע איתר דורון מידית שמדובר בבעיית עיבוי ופרס בפני בסבלנות רבה את האפשרויות לפתרון.
משום שאנו זקוקים לפתרון זמני, שכן הבניין עומד לפני תמ"א בקרוב, דורון הציע לי פתרון עונתי שנוכל ליישם בעצמנו ואף סירב לקבל תשלום על הביקור והייעוץ.
לאחר מכן כאשר התעוררו שאלות נוספות דורון היה זמין לענות על שאלותיי באדיבות רבה.
בהמשך זכיתי גם לשוחח עם טרי המקסימה, שבאנושיות וברגישות נדירה נתנה מענה לשאלותיי והפיגה חששות.
אני חייבת לציין ששירות כזה- מקצועי, אמין אדיב ועם המון רגישות ללקוח, וכל זאת בלי לגבות שקל אחד, הינו דבר יוצא דופן ביותר.
יישר כוח טרי ודורון הצדיקים!!!

שרון ושמואל יעקובוב    24/12/2016

שנתים חלפו מאז פגשנו אתכם לראשונה.
זוג צעיר, בהריון ראשון, מטבח ומקלחת מלאים בעובש ורטיבות בקירות בחדר השינה ולא סתם רטיבות, נחלים מהקירות.
הפחד הכי גדול שלנו היה להביא תינוק בן יומו לדירה מלאה בעובש ובעיות.
דורון הגיע אלינו ומיד פסק כי בעיית העובש היא פיצוץ צנרת אצל השכן והור לא יתקן עד שהבעיה אצל השכן תאותר ותתוקן ובעיית הרטיבות היא בעיית עיבוי.

אחרי כל מה שעברנו, רכישת דירה ראשונה שהסתבר שמלאה בבעיות, הריון ראשון ולחצים מכל כיון, היינו קצת סקפטים.
8 חודשים לקח לחברת הביטוח של השכן לאתר את בעיית הצנרת אצל השכן שהתרחבה ככל שהזמן עבר ודורון היה בקשר איתנו לאורך כל הדרך, הגיע לבדוק מידי פעם מה מצב הקירות, ואת רמת הלחות בהם ותמך עד לפסיקה כי הקירות יבשים וניתן לעבוד.
בשעה טובה ומוצלחת הבעיה אותרה ותוקנה והקירות התייבשו ואיתה אנחנו מאושרים ושמחים.
בחורף הקודם עוד היה זקוק לתיקונים באזורים מסויימים שבעיית העיבוי בהן היתה קשה ביותר, אך כפי שהבטחתם שלעבודה יש אחריות ושאתם איתנו עד פתרון הבעיה באופן סופי ומוחלט.
בחורף הזה אנחנו בודקים בכל פינה ומאושרים לגלות שהבעיה נפתרה לחלוטין. אין עובש, אין עיבוי..יש זוג עם ילד מאושר ועוד גוזל בדרך.
אנחנו עתידים להפוך להורים בפעם השניה בחודש הקרוב, ואין מאושרים מאיתנו שאת הילד הזה נביא לדירה מסודרת, מטופלת וללא בעיית עובש.

תודה דורון וטרי על העזרה, התמיכה והכי חשוב פתרון הבעיה. אתם מלאכי העובש שלנו! 
כמובן שמאז המלצנו רבות על שירותיכם ונמשיך לעשות זאת.
מי שמעונין בהמלצות חמות מוזמן גם ליצור איתנו קשר טלפוני ונשמח לספר את הסיפור שלנו, רומן של שנתיים, ואין עובש

יוסי          09/11/2016

דורון, טרי וצוות הצבעים הם אנשי מקצוע הגונים, מאירי פנים ומקצועיים מהמעלה הראשונה.
הפתרון נגד העובש שהם מיישמים עולה על כל פתרון אחר שאני מכיר בשוק.
השירות והאחריות – ללא תחרות.
מומלץ בחום לכל מי שסובל מבעיות של עובש.

זהבית קדושה    15/02/2016

אין בפי מילים לתאר את העבודה הקפדנית המסורה והנקייה אודות לטרי ודורון וכל הצוות ,יחס שאין מילים לתאר הסבירו לנו הכל מפורט על העובש בבית על כל שאלה ענו לנו, השאירו את הבית נקי ומסודר. סבלנו כ4 שנים סבל נוראי מעובש ברמה גבוהה מאוד כמעט בכל מקום בבית בקירות חיצוניים עובש כמה שניקינו העובש חזר מלא חומרים שמנו אקונומיקה, חומץ וחומרים נגד עובש בבית, אווררנו את הבית בכל יום ובכל זאת לא היה תועלת לפטרון עד שהכרנו את הקץ לעובש מדהימים אין לי מילים ממליצה בחום רב שווה כל שקל-אולי אדם יחשוב לעצמו לחסוך את הכסף הזה ולא לפטר מהעובש אבל זה פוגע בבריאות וחבל להוציא את הכסף על הבריאות שלנו- מניסיון שהילד שלי בן שנה ושמונה היה חולה כל שני וחמישי מדלקות וקוצר נשימה זהבית וליאור קדושה 15.02.2016


ורד       03/02/2016

רציתי להגיד תודה לצוות המסור והמקצועי על פתרון בעיית העובש שהיתה לי בתקרה בחדר השינה יישר כח


מירה     24/01/2016

היום, 24/1/16 הגיעו אלי שוב לסייד את חדר האמבטיה בגלל נקודות עובש שצצו שוב.

כמובן ללא עלות ועם חיוך. האחראיות שהובטחה לי מומשה, ולמרות שעברו שנתיים וחצי מאז הסיוד הראשון, הם שבו לטפל בבעייה ללא כל התחמקות. בשבילי אמינות של אנשי מקצוע היא במקום הראשון, אז כל הכבוד ל"הקץ לעובש", מילה היא מילה, מקצועיות היא מקצועיות, ועמידה בלוח הזמנים חשובה לא פחות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין להיפטר מפטריות עובש. נכון שהמחיר יקר בהתחלה, אבל לטווח ארוך זה משתלם. או להיפך, מה שזול יותר יוצא בסוף ביוקר. הרווחתי !


בן שטרן 21/09/2015

הבית שלנו קיבלה טיפול של הקץ לעובש בבית לפני 3 שנים. למדנו בדרך הקשה שחלק מחומרי הניקוי שהשתמשנו הזעיקו לעבודה היפה של חברת הקץ לעובש. הם חזרו לאחרונה, נתנו לנו הדרכה מעודכנת, ועשו טיפול של חידוש באיזורים שדרשו חידוש. אני יכול להעיד שעבודתם מקצועית ביותר ומושלמת, ונם הם אנשים מאוד נחמדים. יש לי ביטחון מלא בעבודתם, בחומרים שהם משתמשים בהם, ובאחריותם למשך שנים.


גונן       02/09/2015

התגלתה אצלנו בעיית עובש רצינית. טרי הגיעה – בדקה – ראתה וכיוון שהקירות היו מצופים בגבס – לא יכולה הייתה לתת הערכה למקור הבעיה ולאופן הטיפול.

סיכמנו שנפרק את הגבס וקבענו תאריך בו הם יגיעו לטפל לפי מה שיימצאו לנכון.

לאחר פירוק של חתיכת גבס קטנה – התגלתה הבעיה. טילפנתי לטרי. סיפרתי שנמצאה הבעיה ושבשלב זה לא נזדקק לשירות שלהם. טרי הייתה עשר. הבינה. הסבירה. לא ניסתה אפילו שום טריק של אולי בכל זאת. כלום. דורון התקשר מאוחר יותר לברר את הממצאים. אותו טיב של שרות. הכל בנעימות וללא שום הרגשת לחץ. חייב לציין שגם הביקור וגם הייעוץ היו בסבלנות רבה. ללא תשלום כלל.

האמת – אמנם לא נזקקתי לשרות – אבל הרגשתי לאורך כל הקשר איתם שאני בידיים הנכונות. !!!!!! כל הכבוד !


מורן      01/07/2015

מיקצועית לפני הכל… המצב היה קריטי עד שדורון בא לייעץ ונתן לנו את הפתרון הנחוץ לפטירת הבעיה, הוא לא ביקש כסף על הייעוץ ותמיד שמח לעזור בטלפון


אורן      04/06/2015

היינו ממש מיואשים מהעובש בקירות בבית ואנשי מקצוע שלא הפסיקו להבטיח פתרונות ללא הועיל עד שפגשנו את דורון וטרי מהקץ לעובש!!! מדובר בבעלי מקצוע מעולים שעומדים מאחורי מוצר איכותי המספק מענה מצויין לבעיית העובש בבית!!! כבר מהרגע הראשון הרגשנו באדיבותה של טרי שהגיעה לביתנו בשעת לילה למרות הנסיעה הארוכה על מנת לאבחן את הבעיה והסבירה לנו על החומר ואופן הטיפול. דורון וטרי סיפקו מענה מהיר ויעיל מאד לבעיה ובעיקר הפתיעו עם צוות מקצועי שצבע את קירות החדרים מבלי להשאיר לכלוך!!! נציין את איכות השירות בכך שהגיעו לבצע תיקון והוכיחו מעל הכל שחשוב להם איכות השירות שהם מספקים והאחריות הניתנת ללקוח. חוויית שירות מעולה ממליצים בחום!


אייל ר״ג 10/05/2015

יישר כח לדורון והצוות על עבודה מקצועית ונקייה ששרדה את מבחן הזמן. תודה!


חיים      04/05/2015

שירות מקצועי.

כאחד שסבל במשך שנים רבות מעובש על הקירות בביתי נמצא פתרון בצורה קלה ומהירה מה עוד שהשירות שנותנת החברה היא מעל ומעבר תודה לצוות המקצועי של הקץ לעובש על הפתרון ועל היותך איש מיוחד.

תודה


עמית מרגלית    01/03/2015

אין על דורון – תמיכה ועזרה גם אחרי שנים… בשבוע שעבר ביקשנו שיבוא לראות מה שקורה אצלנו כי היה חשד לעובש בבית. עם כל הקושי, דורון בא בשישי בצהרים, לבדוק, וכמו שחשבנו – אין עובש על הקירות בבית, רק לחות רבה בחדר, וגם לזה יש לו הצעות סבירות והמלצות לבעלי מקצוע אחרים.


דביר     13/02/2015

אמינות ומקצועיות, מהן?

איש מקצוע רגיל נחשב לאמין ומקצועי כאשר הוא נותן שירות הוגן, ותמיכה.

איש מקצוע נחשב לסופר-מקצועי ואמין כאשר הוא מודיע בצורה גלויה שהוא תפוס לשבועות הקרובים אך למרות זאת מתעקש לתמוך ולתת עצות טובות, מתקשר לוודא שהכל הסתדר ,כאשר בעצם הוא יודע שהעבודה לא תוכל לחכות לו.

דורון, תודה רבה על התמיכה!!!

בהחלט הרווחת עוד לקוח מרוצה.

דביר יצחקוב


ציפורה רז          04/02/2015

תודה על היושר ואמירת האמת. הגעתם כדי לבדוק את העובש בבית האם הוא חמור והאם יש צורך לטיפול מקצועי שלכם. יכולתם בקלות לומר שכן ולקחת את העבודה. אך בחרתם להיות אמתיים ולומר שטיפול רגיל של ניקוי זה מספיק. יצאתם צדיקים !!!!! הרבה תודה והערכה ציפורה רז מרחובות.


אילנה סגל         09/01/2015

לדורון , יצאת " צדיק " היום. תודה על היעוץ המקצועי והמהיר שנתת לנו בחולון בעניין העובש בבית. עזרת לנו מאוד. ממליצה לכולם. בהצלחה !


רוזה נודלמן       06/06/2014

תודה לדורון וצוות הנהדר שלו שעבדו אצלנו לפני שבוע. עבודה בוצעה בצורה מסודרת ומאוד נקייה . הכל נעשה בצורה מקצועית ביותר


איילת   8/19/2013

עוד בשיחה מקדימה דורון ידע לאתר את מקור הבעיה ואת הפתרון הנדרש. מילה שלו היא מילה, שעה שנקבעת מדויקת ואם נדרשת גמישות הוא תמיד נכון לעזור. תענוג לעבוד עם מקצוען כמוהו. מומלץ מאוד. וזה כבר לאחר שנתיים שטיפלתי בעובש בבית, הייתי צריכה להסיר מטבח ולטפל גם מאחוריו ודורון קבע איתי והשלים את הפתרון שלהם גם אחרי המטבח. פשוט קץ לעובש עשו לי את הקץ לעובש בכל הבית לצמיתות!! וזה עובד! מוכח! ממליצה בחום על דורון המקצוען!!


קרן  26/05/2013

לפני כשנה  לאחר שהתיאשתי מהרבה בעלי מקצוע.. הזמנתי את דורון לתת מענה לבעיית העובש שהייתה לי בבית. טיפלו בקירות מסויימים ובמחסן וגם המקלחת מאז הטיפול בעניין עברה שנה והכל נראה מדהים!! רק ובאמבטיה היה צורך לתת חיזוק במקום מסויים. התקשרתי לדורון ומזכירתו ברוריה ומיד קבעו לי לשבוע לאחר מכן זמן להגיע לביתי. התיקון התבצע תוך 10 דקות. עליי לציין שדורון בעל מקצוע אדיב והשירות היה מעולה לכל גם לפני שנה וגם עכשיו.. פשוט מעולה!!  ממליצה לכל מי שיש לו בעיית עובש בבית, לפנות לחברת הקץ לעובש כי הם באמת הכי מומחים בתחום הזה!!


מיה אלדור   11/05/2013- "טיפול יעיל מצויין ומסור"

את דורון והצוות שלו הכרנו לפני כשנתיים לאחר שהיתה נזילה רצינית בדירה שמעלינו, ונוצרה בעיית עובש בין התקרה המקורית לתקרת הגבס. הוא סייע לנו בטיפול בעובש והיינו מאוד מרוצים. לפני מספר חודשים שוב ארעה נזילה בדירה שמעלינו והזמנו את דורון – ואנו מברכים על כך. דורון והצוות הגיעו לפרק את תקרות הגבס באזור הנזילה כדי לייבש את התקרות המקוריות ועשו עבודה מדויקת, נקיה ומהירה. לאחר מספר שבועות שהתקרה המקורית התייבשה, הגיע הצוות להתקין תקרות גבס חדשות. מדובר בעבודה מורכבת של התקנת תקרות כבס, חיווטי חשמל והתקנת ספוטים וסיוד תקרות וקירות בדירה שמתגוררים בה אנשים. עבודה לא פשוטה – אך דורון והצוות שלו (בייחוד חאמזי) עבדו בצורה נקייה ביותר, מהירה ויעילה, ברמת גימור גבוהה ביותר ומפתיעה ביותר לטובה (לאחר נסיונות לא טובים שהיו לנו עם משפצים קודמים). שאלנו אותו אם הוא מבצע גם שיפוץ רגיל וענה שכן, בחודשי הקיץ. אנחנו נמליץ בחום על דורון והצוות שלו לכל חברינו, ומברכים אותו שיישא ברכה בכל מעשיו, כי זה ללא ספק מגיע לו!!!
 


דינה עוז   7/05/2013 -"כל הכבוד תמשיך כך"!!


לפני שנה ולאחר סבל של שנים והרבה התלבטיות, דורון והצוות שלו עשו לנו טיפול נגד עובש בבית, ולאחר החורף העובש חזר במקום מסוים מאוד שלא טופל פעם שעברה ובאיזה פינה שטופלה אבל במידה פחותה מאוד מזו שהיתה קודם. ביקשתי מדורון במסגרת האחריות לבוא ולהוסיף עוד חומר באותו האיזור, כל שאר האזורים שטיפלנו בהם ( והיו הרבה, כמעט על הבית) נשארו נקיים להפליא בלי טיפת עובש, והוא הגיע ברצון ועשה תיקוני צבע נוספים והכל בחיוך ובסבלנות .

אני רוצה להודות לדורון על יחס אדיב ללקוח, עבודה נקייה וטובה, ויש לו מילה והוא עומד בה,  דבר שלא עושים הרבה קבלנים במדינה שלנו.. ועל כך כל הכבוד ותמשיך כך!!


יעל כהן  4/04/2013- "ממש הצילו את הבית"

לפני מספר שבועות ביצענו טיפול נגד עובש בבית ובחדרים נוספים בביתנו אחרי שהחורף הגשום עבר בלי להשאיר סימנים כלל על הקירות שטופלו בעבר ע"י דורון וצוותו. ביתנו היה במצב חמור מאוד מבחינת עובש רציני שחזר אחרי כל טיפת גשם. אפשר להגיד שדורון וצוותו ממש הצילו את הבית (ואותנו המתגוררים בו ונושמים אותו). דורון היה קשוב וסבלני כל הזמן וביצע עבודות נוספות שלא נכללו בהסכם הכספי והוא עשה אותן רק מטוב לבו ואדיבותו הרבה. לי גם מאוד חשוב שהם מאוד נחמדים ומשרים אווירה טובה ואמינה.

בשורה סופית, מאוד ממליצה על הטיפול שהם נותנים- גם מבחינת אפקטיביות וגם בגלל השירות עם לב רחב.


מאור     18/03/2013 -"ממליץ לכולם בחום"!

איש מקצוע מן השורה הראשונה.
עמד בזמנים, חוזר לטלפונים, מבטיח ומקיים.
הכל בחן ובנחמדות לא אופיינית לאנשי מקצוע בארץ.
בקיצור – לא תצטערו !!
שנה שעברה התיעצתי איתו המון  ובגלל שהייתי קצת סקפטי  טיפלתי  לבד.. כמובן שהעובש חזר, השנה הוא טיפל וכבר רואים את ההבדל…
אני יודע שבעיית העובש בבית לא תחזור אבל בינתיים ..אני מאוד מרוצה!! וממליץ לכולם בחום!!


יצחק כפר סבא   22/02/2013  -"שירות VIP "

חבר´ה מקצועיים, חומר מקצועי, ומה שהכי חשוב, הם לא נעלמים מהשטח אחרי שמשלמים להם. דורון הגיע באמצע הלילה כדי לבוא ולהסתכל על בעיה בקיר חיצוני שאפילו לא קשורה אליו, וזה קורה שנה אחרי שהם עשו טיפול בבית, שבשנה הזו נוכחתי לדעת שהחומר עובד ועברתי חורף ראשון בבית ללא עובש!! שאפו על השירות והחומר!! בהחלט סטנדרטים שלא מוצאים בקלות היום בארץ, אם בכלל..


אילנה ויסמן     16/01/2013- "טיפול יסודי וכולל בעובש- המון המון תודה! "

היי,

רוצה להמליץ בחום! על דורון ועל "הקץ לעובש" 🙂

הייתה לנו בעיה של עובש בארון מטבח התחתי- לא יכולנו לשים שם כלום ! התחלתי לברר באינטרנט על איך לטפל בעובש והגעתי ל"הקץ לעובש".

דורון הגיע וגילה שזו נזילה בכלל מהחדר אמבטיה שמרטיבה והרטיבה את הקיר שצמוד לו ששם ישב המטבח- הם טיפלו בבעיה כולה- אטמו את כל הנזילות, ברגע שהקיר התייבש -ניקו וצבעו את הקיר שבו ישב גב הארון -בחומר נוגד עובש (חתכו את גב הארון וצבעו  כי לא הייתה ברירה אחרת- את הארון לא יכולנו לפרק- דירה שכורה..)

הוא הבטיח לי שכשנחליף את הארון (שהוא כבר היה ספוג בעובש.. ולא היה מה לעשות) הוא ישלים את העבודה- צביעה של כל הקיר בחומר נוגד עובש- וכך היה!

כשפרקו לי את המטבח לאחר כמה חודשים, התקשרתי אליו

דורון זכר והגיע אליי יום אחרי יום- יום אחד לנקות בביו-ווש את הקיר ויום אחכ הגיע וצבע את הקיר בחומר גרמני נגד עובש 🙂

ועוד לציין- שכשפרקו לי את המטבח והוציאו אותו- מצב הקיר שנצבע היה ממש טוב, וברגע שהוציא את המטבח הספוג עובש בבית לא היה כבר ריח של עובש תודות לטיפול הראשון שביצעו!

אז דורון, המון המון המון! תודה-  על השירות,  האכפתיות, והיחס החם, זה לא מובן מאליו ואין הרבה בעלי מקצוע כאלה!! לכן אני ממליצה בחום על הקץ לעובש!! עכשיו אני ישנה רגועה 🙂


פמלה.      9/11/2012 -"תודה רבה על הטיפול והשירות המסור"
לדורון וכל הצוות,

התחלתי כ"אובדת עצות"  בנושאי העובש בבית ואז מצאתי אותך- הגעת ובדקת אם הטיפול שלך יכול להיות פתרון עבורי.

הסברת לי את כל הנימוקים למה דווקא הטיפול שלך הוא זה שיכול לפתור את הבעיה אצלי, לבסוף השתכנעתי גם מההסבר וגם מהיחס האדיב.

מאז, השרות והתאום איתך ועם ברוריה בנושא היו בהחלט ברמה  גבוהה כמו שזה צריך להיות – הלוואי ועוד בעלי מקצוע בארץ היו נדבקים בחיידק מכם !

בעת ביצוע העבודה עצמה, הצוות עבד במקצועיות וברמת ניקיון וסדר גבוהים מאוד.

מדהים כמה לצוות היה אכפת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר- הם היו מאוד נחמדים ועבדו עם כל הלב.

כל הסימנים מצביעים שהטיפול של ביוריד זה זה!

כמו ה 100% שנתתם עד עכשיו,  אני בתקווה שהבית ישאר יבש ונקי גם לאחר החורף.

תמשיכו כמו שאתם, ישר כח,

בהערכה,


משפחת מרגלית הוד השרון    27/09/2012- "מדהים איך שזה עובד ומדהים איך שהם עובדים"!

לפני שנה צבענו 2 קירות חיצוניים ואמבטיות, וכמובן, מאז לא ראינו זכר לעובש בבית. החוויה לפני שנה הייתה מדהימה. החברה הגיעו מוקדם בבוקר, ועמלו זמן רב לצפות כל שקע וכל פאנל, פשוט מדהים. כשהם יצאו – כאילו הקיר נצבע מעצמו – שום זכר. אפילו את הציוד החזירו למקומות. שירות ברמה שאין כאלו בארץ.

היום, לאחר שפירקנו ארון שהדייר הקודם בנה, הזמנתי את הקץ לעובש לצבוע את החלק שנחשף, רק כאמצעי זהירות. וכמו לפני שנה, העבודה ברמה הכי גבוהה שאפשר למצוא.


 צביקה            15/08/2012 "שרות אדיב, מהיר, ומקצועי"

הזמנתי את דורון לטפל בבית של חמתי. הבית היה מלא בעובש ופטריות.
דורון נתן שירות אמין ואדיב ומהיר וחשוב מכל מקצועי.
את הקשר עם דורון יצרנו באמצעות האינטרנט, ובקשנו המלצות. הגענו למשפחה בנווה שאנן שהיה לה רק תשבחות על הטיפול המקצועי, שכבר עמד במבחן החורף הקשה האחרון.

בעקבות המלצה זאת הזמנו את דורון ולא התאכזבנו!

דורון הגיע אלינו הביתה לאחר תיאום טלפוני ,לגבי יום ושעה ואכן דורון הגיע בזמן. ביצע את הטיפול בצורה מקצועית

לאחר העבודה הסתבר שהייתה תקלה באופן ישום החומר בקיר אחד .דורון לא התווכח ובא לתקן   פעם נוספת, הפתיע אותי לטובה שדורון תחקר את העובדים כדי להבין מה קרה? ואתו עניין התקלה  המקצועית. ולא מי אשם! ורק לאחר הבדיקה ניגש לתיקון  בביתנו ולשביעות רצוננו.

טפול כזה אינו מוכר  במחוזותינו ,ולכן אני ממליץ מאוד על דורון!


רוני בוסאני         7/08/2012 "מקצוענים אמיתיים "

עובד חברת איטום המליץ לי לקחת את דורון. במפגש הראשון מיד ראיתי שמדובר במקצוען אמיתי. ביום תחילת העבודה הגיע הצוות מוקדם בבוקר ומיד התחילו לעבוד. תוך זמן קצר כל האביזרים/מוצרים הנמצאים בכל חדר וחדר היו עטופים בניילון לרבות משקופים ושקעי חשמל (אין צורך להכין את הבית להגעתם). השקיעו עבודה יסודית וזמן בכל קיר וקיר, לא החביאו בעיות שצצו אלא פתרו אותם עם אכפתיות מירבית. בדרך כלל עם יציאת בעל מקצוע מהבית יש הרבה עבודת ניקיון, במקרה זה הייתה עבודת ניקיון מינימלית. בקיצור מקצוענים אמתיים ! ממליץ בחום .


מרגלית שליט        23/07/2012 -"אין עובש ויש דירה צבועה ונקיה"!

את דורון הכרתי כשחיפשתי פתרון לעובש בחדר האמבטיה. הגעתי דרך המלצות מהאינטרנט ולא התאכזבתי.

דורון הגיע בדיוק בשעה שקבענו. ללא שום טירחה מצידי הוא עטף את חדר האמבטיה מכף רגל ועד ראש ביצע את הטיפול ואחרי 3 שעות קיבלתי חדר אמבטיה חדש ונקי כמו אחרי עוזרת.

ראיתי כי טוב ושאלתי את דורון האם הוא גם צובע בתים. דורון אמר שכמו האמבטיה כך כל הבית . לא דרוש ממני דבר הוא וצוותו אורזים צובעים מנקים ומחזירים למקום.

ואכן כך היה דורון הגיע עם צוותו בשעה היעודה

אחרי ארבעה ימים קיבלתי בית 180 מ"ר נקי, מסודר וצבוע . וזאת ללא הפסד ימי עבודה וללא עבודה מקדימה באריזה.

הכל עם חיוך אכפתיות ורצון טוב. אין מילים מומלץ בחום .


בן שטרן              16/07/2012- הדר עם- עמק חפר

דורון וצוותו עובדים בצורה מקצועית, עם הסברים , מתחשבים בכל בקשה של הלקוחות, ומבצעים עבודה נקייה, מסודרת, אדיבה מאוד  ובשלמות. סבלנו מעובש בבית במקומות רבים ולאחר בדיקה שעשיתי ודיברתי עם לקוחות ותיקים של דורון נראה לי שזה הפתרון.   אמנם , הוא צבע באביב  2012 ונדע  מה התוצאות בחורף הקרוב אך אני כבר ישן טוב בלילה ואינני מצפה לראות עובש שוב.   דורון מנהל רישום מדויק של הקירות שנעשו ונותן אחריות כתובה עם חתימה שלו ושל החברה בגרמניה  כך כאשר יבוא זמן לחדש בעוד הרבה שנים נדע איפה החידוש דרוש.   אם הפתרון הטכני יעבוד, אזי דורון הושיע אותנו, תודה רבה לכל הצוות כולל מנהלת המשרד שמאוד אדיבה וסובלנית!!


  16/07/2012 Raanana -(Sokolov) / Har Sinai

I contacted Doron 7 months when we had mold in our rental apartment because of a leak. He came immediately, gave me a quote, and offered to begin the work just 2 days later. He did a great job and the mold did not return. During these 7 months, he has always been available to answer all of our questions and to come over if we need to him look at a questionable area. Six weeks ago, we had another very bad  problem with water damage and he came over 20 minutes after we called him. He has always been patient, kind, and professional and we are so appreciative of all he has done for our family.


משפחת לזבין קרית מלאכי    30/05/2012 – "הפתרון היחיד לעובש שעובד באמת" !!    

לפני כ10 שנים רכשנו בשעה טובה דירה חדשה מקבלן, וכעבור שנתיים בלבד החלו במקום בעיות עובש קשות. המצב החמור במיוחד היה בחדר שינה של הורים, אותו נאלצנו להשבית כליל בגלל התפשטות הפטריה על הקירות החיצוניים.

פנינו לקבלן לצורך קבלת פתרון לעניין.

בתשובה נשלח אלינו צוות צבעים שניקה וצבע את האיזורים הנגועים ב"צבע מונע עובש" (!!), אך זה לא ממש עזר –  העובש בבית חזר לאחר 6 חודשים בלבד.

שוב פנינו לקבלן והסיפור חזר על עצמו… פתרון ממשי לא הוצע לנו ובנוסף הואשמנו בחטא "חוסר איוורור".

החלטנו לעלות דרגה ופנינו לחברת בדק בית וגורם משפטי מוסמך לנזקי בניה

לאחר כשלוש שנים של דיונים הוצאות וסבל, ההליך המשפטי הסתיים במפח נפש. ופתרון עדיין אין.

לאחר מחקר מעמיק שביצעתי על הנושא, הגעתי לדורון "הקץ לעובש" – היחיד שנתן פתרון מקצועי עם קבלות ואחריות !!!

לאחר הסבר מפורט, נקבע יום לעבודות השיפוצים.

דורון וצוותו הגיעו כפי שסוכם, עשו עבודת הכנה מצויינת, ושמו קץ אמיתי לבעית העובש בדירה שלנו ולסבל מתמשך, וכל זאת תוך הקפדה "אירופאית" מדהימה על ניקיון ובפחות מיום עבודה !!!! והכל במחיר הוגן.

תודה רבה ויישר כוחכם!!

ממליצים בחום !!!


משפחת רענן-מעוז אביב  8/08/2011 "תודה לדורון והצוות על עבודה מעולה" 

דורון הגיע לביתנו לאחר שנתיים בהן ניסינו להלחם בעובש בבית בכל דרך אפשרית, אבל העובש המשיך לחזור בכל פעם והפך את החיים בבית לבלתי נעימים ואף מסוכנים.

במהלך חודש אוגוסט 2011 הגיעו אלינו דורון וצוותו ותוך  4 שעות   פתרו את הבעיה לצמיתות, ואפילו קיבלתי תעודת אחריות ל18 חודשים!! העבודה בוצעה ביסודיות, הקפדה ושמירה על הנקיון, היום אחרי שנתיים העובש לא חזר לביתנו ואנו מודים על כך לצוות ״הקץ לעובש לתמיד״ זה באמת לתמיד!!


אורלי ששון            23/07/2011 – "נקי ומסודר להפליא "

כאשר פניתי לדורון מצב העובש בביתי היה חמור ביותר, העובש התפשט כמעט בכל הבית כולל חדר השינה של הילדים.

חיפשתי באינטרנט מידע על נזקי העובש והזדעזעתי – החלטת שדרוש טיפול מיידי ומוחלט.

המשכתי וחיפשתי את הפתרון הטוב ביותר לטיפול יסודי  בעובש וכך הגעתי לדורון.

משיחתי הראשונה עם דורו ועד לביצוע חלף פרק זמן קצר, דורון הגיע מהר מאוד לראות את הדירה הבין את חומרת המצב וכעבור ימים אחדים כבר הגיע לבצע את העבודה.

דורון וצוותו ביצעו את העבודה ביסודיות רבה, וכאשר אני הגעתי הביתה בתום העבודה, מצאתי את הבית נקי מעובש וגם נקי ומסודר להפליא, כאילו לא היו בו פועלים שעבדו.

מאוד התפעלתי מרמת דיוק העבודה וכן מתקן הסדר והנקיון שדורון עמד בהם בעבודתו.

בנוסף לעבודתו המקצועית, לאורך כל הדרך דורון התנהג באדיבות רבה וסבלנות.


אילת, רח' נחום תל אביב.        30/07/2012     הנדון : המלצה!

ברצוני להמליץ לכל מי שמחפש פתרון לבעיה של עובש בבית על חברת הקץ לעובש ועל דורון. לי יש מקלחת בבית שסבלה הרבה מעובש עד שהגיעו דורון וצוותו. תמיד שהגיעו היו אדיבים וסבלנים, וגם כאשר באו כמה פעמים כדי לתקן את הצבע בגלל נזילה שהיתה מהשכן, הם באו וללא היסוס לתקן והיו מאוד נעימים וסובלניים. תמיד השאירו אחריהם מקום נקי, ותמיד עמדו בזמנים. התמונה באתר עם המקלחת שרואים צינור היא בבית שלי, לידיעתכם.


פ.ש     חיפה       6/09/2011 "פתרון מקצועי ואמין "

הגעת אלינו באוגוסט בדחיפות לסיור מקדים לאחר שדירה אליה עמדנו להיכנס בשכירות התגלתה כמסתירה בקירותיה מרבצי עובש. מבדיקתך הסתבר לנו כי במצבה החמור הדירה אינה ראויה למגורים. בעקבות בדיקתך והמלצותיך פנינו למהנדס לבצע בדיקה מעמיקה יותר של מצב הרטיבות ומקורה בבית. אבחנותיך והמלצותיך, אשר ניתנו ללא תמורה, תאמו במדויק לאלו שהועברו לנו ע"י מהנדס חברת בדק בית שבחן את הדירה באמצעות מצלמה טרמית. מבחינתנו היית האדם הנכון בזמן הנכון – והגעתך חסכה לנו פגיעה חמורה בבריאותנו, ואובדן משאבים רב שהיו צפויים לנו אילולא  קבלנו את המלצותיך ופעלנו על פיהן. אין ספק שאתה האדם אליו יש לפנות כאשר מחפשים איש מקצוע מהימן שיכול לתת אבחון מדויק ופתרון מקצועי ואמין לבעיות עובש.
מודים לך מקרב לב,
כן ירבו כמוך,

    רוצה להמליץ עלינו? כתוב את המלצתך בטופס הבא:

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך:

    ההמלצה שלך: