מתי הטיפול בעובש הוא מעבר ליכולתנו?

בעולם מושלם, גם אתם הייתם יכולים להתמודד לבד ובקלות עם העובשים (שלא נאמר – "מכת העובשים"). ובפועל, הם מטרידים, מריחים רע והופכים את קירות הבית למוזנחים. האם יש באפשרותכם למנוע את היווצרות העובשים? התשובה היא שלא תמיד. 

אנחנו ב"הקץ לעובש" מזמינים גם אתכם לשים סוף לעובשים, פעם אחת ולתמיד. לרוב, הטיפול בעובש הוא מעבר ליכולת שלכם. טיפולים מונעים או תחזוקה (גבוהה ככל שתהיה), לא פותרים את הבעיה במלואה, ונדרשת התערבות מקצועית. 

הטיפול בעובש מעבר ליכולת שלכם? לרוב, כן

אחרי שהעובשים מופיעים על הקירות ככתמים, המרחב בו אתם יכולים לפעול מאד מצומצם. בכדי למנוע תסכול וגם לא מעט כסף, חסכו מראש את ההשקעה בדברים הבאים:

  • גירוד הקיר בכדי לסלק את העובשים לא מעלים אותם ולא פותר את הבעיה. אז נכון, לא תראו עוד את העובשים. בפועל, הם עדיין נמצאים על הקירות ואתם עדיין חשופים אליהם.
  • צביעת הקיר בצבע נגד עובש – בקיימים בשוק מספר מוצרים לטובת הדבר אבל מה שעושה את ההבדל בין טיפול על ידי איש מקצוע לבין עשה זאת בעצמך הוא הזיהוי של מקור הבעיה וטיפול מונע. צביעת הקיר אומנם תסייע לתקופת זמן קצובה, אך זה רק עניין של זמן עד שפטריית העובש תתפתח מחדש. אנשי מקצוע מטפלים בגורם ולא בסימפטום.
  • חיפוי קירות נגועים בעובש תורם רק לאסתטיקה של הקיר, לא מעבר לכך. החיפויים לא חונקים, לא מעלימים ולא מסלקים את העובשים, אלא להפך. 

"אני מאוורר את החלל ובכל זאת נוצרים עובשים. למה זה קורה?"

אולי טיפול המנע המומלץ וגם היעיל ביותר הוא לפתוח את החלון לאחר הרחצה. ככל שהחדר יהיה אטום יותר, כך "מעודדים" את תהליך העיבוי, האדים נצמדים לקירות וכך הם הופכים ללחים/רטובים. פתיחת חלונות לאוורור מומלצת בכל מקרה, גם אם היא אינה פוטרת אתכם מעובשים. במקרה הטוב, תצליחו לעכב את היווצרותם והופעתם על הקירות. המוטיבציה כמובן היא למנוע פגיעה אפשרית בבריאותכם, ולכן כל עוד אתם יכולים לעכב אותם, עשו זאת.

חיפוי קירות – מתי הוא בהחלט מסתמן כפתרון איכותי ויעיל?

כל עוד מופיעים עובשים על הקירות, אין לחפות אותם. עם זאת, חיפוי קירות כאסטרטגיה למניעת לחות בקירות מסתמן כנתיב פעולה נכון. זו הסיבה אגב שבחדרי רחצה וגם במטבחים, חלקים גדולים בקירות מחופים. כך, גם במידה וייווצר מגע של מים עם הקיר וגם אם יהיו אלו רק האדים, אתם יכולים להיות שקטים. 

מעלימים עין מהעובשים? כאן מתחילה הבעיה

לא שאפשר להעלים מהם עין, אך בכל זאת ישנם אלו שדוחים את הטיפול בעובשים – למחר, ליום ראשון או כבר לשיפוץ שבתקופת החגים. אל תתעסקו עם העובשים – הם עקשניים, מזיקים וכל עוד לא תסלקו אותם, הם ימשיכו להטריד ולהציק ועם הזמן יגרמו גם לנזקים גדולים יותר. פטריית העובש מתפשטת במהירות ויכולה גם להגיע לתכולה של ארון ולכל מה שמאוחסן בו. 

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו, וליהנות מטיפול איכותי בעובשים! אנחנו יכולים לטפל בכל מקרה – גם בקירות הרטובים ביותר! עם "הקץ לעובש" מטפלים בעובשים אחת ולתמיד:

  • פתרון איכותי שלא מצריך אוורור
  • תעודת אחריות על הטיפול בעובשים
  • ייעוץ חינם וללא עלות - 077-6707570
מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו