הקיץ כאן: זהו הזמן לטפל בעובשים!

אם ישאלו אתכם "כמה דיירים מתגוררים בביתכם"?, תדעו להשיב על השאלה גם מתוך שינה. לעתים, מבלי שאתם שמים לב, ההרכב המשפחתי משתנה ודיירים נוספים עוברים לגור אתכם: העובשים. נכון, מדובר על תופעה מטרידה שעלולה לפגוע בבריאות שלכם ושל היקרים לכם, אך יש מה לעשות! מהו התזמון האידיאלי לטפל בעובשים? כל זמן! עם זאת, כשעונת הקיץ החמימה כבר כאן והגשמים נותרו מאחור, ניתן לטפל ביעילות בעובשים.

"העובשים כאן בגללי! הייתי צריך להקפיד יותר על ניקיון!"

רגע לפני שאתם ממהרים להלקות את עצמכם, כדאי שתדעו: אתם לא אשמים בהופעתם של העובשים. אין כל קשר בין העובשים ובין תדירות הניקיון שלכם או מידת ההקפדה שלכם על תחזוקה גבוהה. העובשים הניכרים על הקיר והתקרה יכולים להיווצר כתוצאה מחדירה של מי גשמים (כשהחלון פתוח והגשם נכנס לדירה), אך הם בעיקר תוצר של תהליך העיבוי. 

אחרי הגשם: מטפלים בעובשים בעונת הקיץ

לצד חדירת מים הגשמים שאיננה מטיבה עם הקירות שלכם, הרי שחשוב להיות מודעים לדבר נוסף: תהליך העיבוי הוא הסיבה העיקרית להיווצרות העובשים. בחורף, כשהפרשי הטמפרטורות בין החלל הפנימי לחיצוני גדולים, הסבירות להיווצרות העובשים גבוהה יותר. אם גם עליכם עבר "חורף קשה" שהסתיים בעובשים חדשים,  דעו כי זהו הזמן האידיאלי לאבחן אותם, לטפל בהם ולמנוע את הסבב הבא. 

"מה זה עיבוי ולמה זה קורה דווקא לי?"

העיבוי הוא תהליך טבעי והוא לא קורה רק אצלכם. בחדר הרחצה לדוגמא, אתם עושים שימוש במים חמים המעלים אדים. האדים לא נעלמים כך מעצמם, אלא שהם מוצאים בקירות מקום נחמד להיצמד אליו. כתוצאה מכך, הקיר שאמור להיות יבש, הופך להיות קר לח. אותה לחות מאיצה את הופעתם של העובשים שיופיעו בשלב כזה או אחר על הקירות.

"יש לנו המון פנאי בקיץ, כבר ננצל את ההזדמנות להסתיר את העובש בגבס!"

כדאי לתעל את הפנאי שיש לכם בקיץ לבילויים משפחתיים, שדרוג עיצוב הבית או טיפוח תחביב. טיפול בעובשים שאינו מתבצע ע"י גורם מקצועי כמו "הקץ לעובש", מבזבז לכם זמן וכסף, אך מעל לכל עלול לגרום לכם לתסכול מיותר. הסתרת העובשים באמצעות עבודות גבס שונות תספק לכם פתרון אסתטי בלבד. בפועל, העובשים ימשיכו להתפתח, "לקרוא לחברים נוספים" ולהיות למטרד גדול יותר. 

לטפל בעובשים? זו המומחיות שלנו!

הקירות לחים, כתמי העובשים מעוררים בכם חלחלה ואתם לא מסוגלים להריח את הריח החריף המאפיין אותם? אנחנו נדאג לשים סוף לבעיה המוכרת והמטרידה! מה מאפיין את חברת "הקץ לעובש" והטיפול היעיל שלנו לעובשים?

  • אנחנו לא מציעים רק טיפול מנע, אלא גם מטפלים בקירות לחים "נפגעי עובש"
  • הטיפול שלנו איננו נשען על תלות בפתרונות אוורור
  • טיפלנו לכם בקירות? מגיעה לכם תעודת אחריות! 
  • לפרטים נוספים ותיאום ביקור, דברו איתנו – 054-4375378
מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו