צבע למקלחת נגד עובש – פתרון יעיל?

צבע למקלחת נגד עובש – פתרון יעיל?

אנחנו אמנם לא מכירים אתכם באופן אישי, אך אנחנו יכולים לנחש עליכם דבר אחד: אתם פותחים וסוגרים את היום שלכם באותו המקום – בחדר הרחצה. המקלחת של הבוקר מעירה ומרעננת אתכם, ואילו רחצת סוף היום מפנקת ומרגיעה, ומאפשרת לכם להסיר מעליכם את היום שעבר עליכם. 

להפתעתכם, גיליתם על הקירות בחדר הרחצה שלכם נקודות שחורות. ניסיתם לשפשף אותן באמצעות ליפה, סקוצ'ים וגם סבון אך כעבור זמן מה העובש חזר? אנו ממליצים לכם לחסוך את המשאבים שלכם ולפנות אלינו. אמנם לא נעים לנו להיות אלו שמבשרים לכם, אך על הקירות בחדר הרחצה שלכם ישנם עובשים.

אנחנו ב"הקץ לעובש", משמידים את העובשים, מונעים את חזרתם לתמיד וכך משיבים לכם את הכמיהה והציפייה לרחצה היומית שלכם! איך אנחנו מטפלים בעובשים במקלחות? התשובה, לפניכם:

צבעתם את המקלחת והעובשים חוזרים – למה זה קורה?

מהמפגשים שלנו עם לקוחות, אנו לומדים כי המלחמה שלהם בעובשים היא מלחמה ארוכת שנים. כבר זמן רב שהם מנסים שלל תכשירים, מרססים וצבעים. ניחשתם נכון – אף אחד מהם לא מנע מהעובשים לחזור לחדר הרחצה. ישנם לקוחות שסיפרו לנו שהם צבעו את המקלחת כבר מספר פעמים, אך העובשים פשוט לא נעלמים. למה זה קורה?

צביעת קירות אינה פתרון כל עוד לא צובעים אותם עם צבע נגד עובש. מה שרוב האנשים עושים הוא לצבוע את הקיר עם צבע סטנדרטי המיועד לחדרים רטובים. הצבע אכן משמיד את העובש הקיים אך אינו מונע חזרתו. וכך, נוצרת לה אשליה מתעתעת: הצבע מכסה את העובשים, אך הוא לא באמת משמיד לתמיד. בפעם הבאה שהקירות במקלחת יהפכו לחים (כלומר, כבר במקלחת הבאה שלכם), העובשים יתעוררו לחיים וישובו להטריד אתכם. 

צבע למקלחת נגד עובש לטיפול בעובשים: זה עובד!

הטיפול שלנו מבוסס על צביעת חדר הרחצה שלכם עם צבע למקלחת נגד עובש. כן, אתם קוראים נכון! "סוד הקסם" שלנו הוא הצבע הייחודי שמגן על הקירות שלכם ומונע את ספיגת הלחות אליהם. לטיפול שלנו בעובשים כמה מטרות עיקריות:

  • השמדת העובשים שמופיעים על הקירות
  • התמקדות לא רק בעובשים, אלא גם בגורם להיווצרותם
  • מתן טיפול מונע שיחסוך מכם מלחמה נוספת מול העובשים

אז מהי הבשורה הגדולה שלנו? אנחנו למעשה מזיזים את "צלחת האוכל" של העובשים. כידוע, ללא מזון לא ניתן לשרוד וזו מטרת העל שלנו. קיר שלא נספגת אליו לחות הוא קיר שלא יכולים להיווצר עליו עובשים.

"אנחנו מקפדים לפתוח את החלון לאחר הרחצה. איך הגיעו עובשים מלכתחילה?"

אנחנו בהחלט ממליצים לאוורר את חדר הרחצה, וכל עוד ישנה אפשרות להתרחץ עם חלון פתוח – עוד יותר טוב. המטרה כמובן היא להפחית את הלחות הנספגת על הקירות. עם זאת, דעו גם אתם כי אוורור המקלחת או כל חלל אחר בבית, אינו פתרון מנע-קסם שמבריח את העובשים באופן מוחלט. האוורור מאט את קצב התפתחותם ולא משמיד אותם, וזה מה שחשוב להבין.

לפרטים נוספים אודות טיפול עם צבע למקלחת נגד עובש, התקשרו – 077-6707570

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו