כשחלומות מתוקים מתרחקים מכם: עובש בחדר שינה

כשחלומות מתוקים מתרחקים מכם: עובש בחדר שינה

בכל לילה אתם מאחלים זה לזו "לילה טוב". לא דמיינתם לעצמכם שברגע שתפקחו את העיניים בבוקר, תגלו סיוט: עובש בחדר שינה. לא נעים לפגוש בהם, הם מרתיעים ומבחילים, מפיצים ריח רע והופכים את החדר המפנק בבית לחדר שסולדים ממנו. 

גם אתם התעוררתם למראה עובש בחדר השינה? לנו יש את הידע והניסיון הנדרשים לטיפול בהם! במה שונה הטיפול שלנו בעובשים משיטות הטיפול הנפוצות?

אנחנו לא רק מסלקים עובש בקירות חדר השינה, אלא מטפלים בו בצורה כזו שמונעת את חזרתו. 

צביעת קירות כטיפול בעובשים – מה חשוב לדעת?

רגע לפני שאתם רצים לרכוש צבע ומתחילים לסייד את הקירות בחדר השינה, חכו. כשמדברים על טיפול של עובש בחדר שינה ועובשים בכלל, צריך להבין כי הטיפול לא יכול להתמקד אך ורק בשיפור החזות האסתטית.

מרבית הצבעים יוצרים אשליה כי הטיפול בעובשים עובד: נראות הקירות משתפרת פלאים, אתם לא רואים את העובשים וניחוח הצבע הטרי בחדר השינה נותן תחושה של דף חדש.

בפועל, העובשים לא נעלמים ובטח שלא מושמדים – הצבע בסך הכל מסתיר אותם. יגיע הרגע שבו הם יצליחו לחדור את שכבת הצבע, והנה לכם: עוד ביקור לא מתוכנן של אורחים שאינם רצויים. 

אז איך אנחנו נטפל בבעיית עובש בחדר שינה? עם צביעת הקירות, אך עם צבע ייחודי שמונע ספיגת לחות. מה זה אומר? שגם במידה והקיר יירטב שוב בעתיד כתוצאה מתהליך העיבוי, הלחות לא תיספג בו.

עליכם להבין כי הלחות היא המזון של העובשים. ללא מזון, לא ניתן לשרוד ועל עיקרון זה אנו שמים את הקץ לעובש. 

"ננצל את ההזדמנות לחפות את הקיר בעץ, כמו שתמיד רצינו!"

בימים אלו, ימי קורונה, רבים מאמצים את מודל "ממשבר – להזדמנות". עם זאת, לעובשים יש את החוקים שלהם.

בכדי לטפל בעובשים צריך להבין איך הם עובדים, מה מניע אותם, איך הם מראש מגיעים לקירות חדר השינה, מה גורם להם להישאר וחמור מכך – לשוב לקירות גם אחרי שהם טופלו כביכול. 

לחפות את הקיר בעץ או בכל משטח אחר רק יעשה את ההפך! מדוע? משום שעובשים אוהבים לחות. תוכלו לחפות את הקיר רק לאחר טיפול בעובש ע"י "הקץ לעובש". לחפות קיר נגוע בעובשים? אתם גוזרים על עצמכם לישון איתם עוד המון לילות...

"אני מוכן לטפל בעובשים, אך רק בתנאי שאקבל תעודת אחריות"

יש לנו אחריות כפולה כלפיכם, הלקוחות שלנו:

  • האחת היא לסלק את העובשים ולמנוע את חזרתם
  • השנייה היא למסור לכם תעודת אחריות בסיום העבודה

לא במקרה שמנו הוא "הקץ לעובש" – אנו שמים סוף לבעיה שמטרידה רבים ומדירה שינה מעיניהם. גם אתם התגעגעתם לחלומות מתוקים ולתחושה בטוחה ומפנקת בחדר השינה? לאחר הטיפול שלנו, גם אתם תוכלו לצלול לשינת לילה עמוקה מבלי שהעובשים יביטו בכם. לפרטים נוספים, התקשרו אלינו – 077-6707570

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו