כיצד מטפלים בעובש בקירות פנימיים?

העובש בא לבקר? לפחות דעו מי הזמין אותו!

זמן האיכות עם המשפחה בסלון הוא כבר לא מה שהיה. ושעת הרחצה היומית שמעניקה לכם פינוק? כבר לא מספקת אתכם כמו בעבר. אם גם אתם מרגישים פגיעה משמעותית באיכות חייכם בעקבות נוכחות העובשים, דעו כי אתם לא לבד. 

מעבר לכך שהם מעוררים סלידה, פוגעים באסתטיקה של הקירות והתקרה וגם עלולים לפגוע בכם בריאותית, הם מתסכלים. בכל פעם מחדש אתם בטוחים שזהו, שהצלחתם להשמיד אותם! ובפועל, פעם אחר פעם הם חוזרים, ומצליחים לנצח אתכם באותה מלחמת התשה לא נגמרת.

להרים ידיים? בוודאי שלא, ובטח שלא עם "הקץ לעובש"! אם אתם רוצים להיפטר מעובשים קיימים בקירות פנימיים, וגם אם המטרה היא טיפול מנע, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. 

"זה נכון שצביעת הקירות משמידה את העובשים?"

ישנו בלבול רב בכל הקשור לצביעת הקירות לטובת השמדת העובשים. ישנם 2 סוגי צבעים:

  • צבע שמטרתו לשפר את האסתטיקה של הקיר
  • צבע שמטרתו להשמיד את העובשים

במידה ואתם צובעים את הקירות עם צבע סטנדרטי, אל תצפו שהוא גם ישמיד את העובשים. כל עוד לא קוטלים אותם ואת סביבת המגורים הלחה שלהם, הם ימשיכו לקיים חיים, להתפתח ולגדול. העובדה כי אתם צובעים את הקיר לא אומרת שאתם משמידים את העובשים. מה שאתם כן עושים הוא להסתיר אותם באמצעות צבע, אך מתחת לצבע הם ממשיכים להתקיים.

אז מה אנחנו מציעים? צבע המותאם לטיפול ומניעה של עובשים! צבע ה-KEFA הוא צבע ייחודי שאנו משתמשים בו, שהינו תוצר של טכנולוגיה מתקדמת. הצבע מצליח ליצור הפרדה של מולקולות המים, כאשר בפעולתו הוא מאדה את הלחות ואת מי העיבוי. כתוצאה מכך, אותה סביבה לחה שמפרה את העובשים, מתייבשת וסוגרת את שעריה בפני העובשים. הסביבה הלחה היא המזון של העובשים – היא זו שנותנת להם אנרגיה ותנאי קיום אידיאלים. בעת שמייבשים את הקירות, העובשים לא יכולים לבסס חיים. כך, שמים קץ לעובש!

כשהעובש מתארח בחדר השינה שלכם

ישנה המלצה חד משמעית, והיא להיחשף כמה שפחות לעובשים. כידוע, חשיפה ממושכת לעובש, עלולה לפגוע בבריאות. ומה אתם אמורים לעשות כשכתמי העובש נמצאים על הקיר והתקרה בחדר השינה? זהו אתגר אמיתי מאחר והחשיפה בלתי נמנעת. לכן, חשוב לטפל בעובשים מוקדם ככל הניתן. העובשים מסוכנים לכולם, אך בעיקר לאוכלוסיות הבאות:

  • תינוקות וילדים
  • אנשים מבוגרים
  • אנשים הסובלים ממחלות כרוניות
  • נשים הריוניות

חשוב (!): לעתים, אתם כלל לא מודעים לכך שהעובש מתארח על קירות הסלון, המטבח והמקלחת. מדוע? משום שישנם שלבי התפתחות לעובשים, כאשר רק בשיא התפתחותם אתם יכולים להבחין בהם ככתמים. המשמעות ברורה: סביר כי גם ברגע זה ישנם עובשים בנוכחותכם שמסכנים אתכם ואת היקרים לכם מכל. 

בשלבי התפתחות מוקדמים של העובשים, חשוב שתגלו רגישות לריחות שזרים לכם. לעובשים ישנו ריח ספציפי שלא דומה לשום דבר אחר: מחניק, חריף וכזה שקשה מאד לנשום בנוכחותו. אם גם אתם מזהים את ריח שכזה, דברו איתנו מיד! 

לא מרימים ידיים: משמידים את העובש!

קילוף העובשים, צביעת הקיר עם צבעים לא מתאימים או חיפוי עץ, לא יפטרו אתכם מהעובשים, אלא בעיקר יצרו תסכול רב. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לטיפול יעיל בעובשים! מה אנחנו מציעים לכם?

  • צוות של מומחים בעובשים שיטפלו בתקרה, בקיר ובכל אזור בו ישנם כתמי עובשים
  • אנו יכולים לשקם קירות "חולים" – בכל מצב!
  • הפתרון שלנו אינו מחייב אתכם בהתקנה של מאווררים או ונטות
  • תעודת אחריות ניתנת לכם על הטיפול שלנו בעובשים
מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו