טיפול ונטרול ריחות טחב אחרי הצפה באמצעות מחוללי האוזון

טיפול ונטרול ריח של טחב

אתם אולי אוהבים להיות מוצפים מהתרגשות, אך להיות מוצפים ממים? קצת פחות. הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא הצפה בבית או בבית העסק. דבר נוסף שלא תרצו להתמודד איתו? הריחות הרעים שפשוט מתעקשים להישאר לאחר ההצפה. מפיצי ריח, מבשמים ואוורור החלל אולי לא יזיקו, אך הם בטח לא יפטרו אתכם מהריח החריף-מחניק המאפיין חללים אחרי הצפות.

הבשורה הפחות משמחת היא שריח הטחב עקשן. הבשורה המשמחת היא שישנן שיטות טיפול ונטרול ריחות שהן קצת עקשניות יותר. אנחנו ב"הקץ לריח", מזמינים גם אתכם לנשום לרווחה! אנו נשמח לשים קץ לריח, ולאפשר לכם לשוב לשגרה הנעימה והמוכרת שלכם. אז איך אנחנו מטפלים בריח הטחב ומנטרלים אותו? 

"אני ארסס את החלל במבשם מרוכז. ריח טחב בטוח יעבור"

טיפול בריח הטחב באמצעות ריסוס מטהרי אוויר שונים? אפשרי. האם טיפול שכזה יעיל? לא ממש. ריח הטחב לא יעלם כך מעצמו, ובכדי שתוכלו לשבת בסלון, לישון בחדר השינה או לעבוד במשרד שלכם ללא ריח הטחב, יהיה עליכם לרסס את החלל בכל שעה. כלומר, הריח לא באמת מנוטרל. במילים אחרות? יהיה עליכם להשתעבד גם לפעולת הריסוס וגם לרכישת אותם מבשמים/מטהרים.

הריח מטריד אתכם? זה עוד כלום. הבעיה העיקרית היא שהריחות הרעים מבשרים על בעיה עמוקה יותר. כך לדוגמא עם עובשים המתפתחים על קירות לחים, שחשיפה ממושכת אליהם עלולה לסכן את בריאותכם. פעלו באופן מידי להשמדת המיקרואורגניזמים ונטרול הריח!

נטרול ריח של טחב בבית באמצעות אוזון – הכירו גם אתם!

לא רק שקשה מאד לשהות בחלל עם ריח של טחב, אלא שקשה מאד להיפטר מהריח. אנחנו ב"הקץ לריח" מבית "הקץ לעובש" לא נכנעים, והודות לשיטת הנטרול הייחודית שלנו – גם מנצחים את הריח. ישנם שלל חומרי חיטוי, אך לא כולם יעילים כמו מחולל האוזון. מדובר על חיטוי אפקטיבי שמסוגל להתמודד ולנטרל את הריחות הקשים והעקשניים ביותר. בהשוואה לחומרי החיטוי האחרים, האוזון נמצא היעיל ביותר לנטרול הריחות המטרידים. 

"ריח של טחב אצלנו חזק מאד. אני בספק אם האוזון יעזור..."

ישנם מקרים קיצוניים מאד של הצפות. לדוגמא: משפחה שבילתה במשך שבוע בחופשת חורף בחו"ל, וכשחזרה – גילתה שביתה הוצף: כל הרהיטים, השטיחים והקירות "טבעו" בהצפה. ואכן, ריח הטחב במצב כזה עלול להיות "חריף" מבדרך כלל. עם זאת, אנחנו כאן בכדי להרגיע: האוזון יודע לטפל ביעילות בריחות הטחב, גם באלו החריפים והקיצוניים ביותר. 

החניון הוצף וריח הטחב "חוגג"? אנחנו מגיעים אליכם!

בחורף לדוגמא, ישנן הצפות שנובעות מליקויים בתשתיות. ההצפות בבנייני המגורים עלולות להתרחש בחניון התת-קרקעי. מה שקורה במקרים שכאלו הוא שמי הגשם מגיעים לקומה התחתונה ביותר בחניון, יוצרים הצפה ברחבת המעליות ואף חודרים למחסני הדיירים. עם סיום הטיפול בהצפה, אנו נגיע אליכם מצוידים בציוד המתקדם ביותר ובאנשי מקצוע מנוסים עם מטרה ברורה: לנטרל ריח של טחב!

טיפול באמצעות מחוללי אוזון יעיל לנטרול ריחות הטחב! לטובת חיטוי יעיל, יסודי ובריא, יש לשהות מחוץ למבנה המחוטא מספר שעות. לפרטים נוספים אודות טיפול ונטרול ריחות טחב בבית, התקשרו –*9508 או 054-2028410

nosmell.co.il - אתר הקץ לריח

 

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו