טיפול בעובש בקיר

טיפול בעובש בקיר

גם אתם מרגישים שהעובשים מביסים אתכם במלחמת ההתשה? אם זה מנחם אתכם, דעו כי אתם לא לבד. העובשים ימשיכו "לקשט" את הקירות ואת התקרה, כל עוד לא תטפלו בהם ביעילות ובטיפול מתאים. לרוב, הסיבה שהעובשים לא נעלמים (וחמור מכך – חוזרים), היא דרך טיפול שגויה שמטשטשת אולי את נוכחותם, אך לא פותרת את הבעיה לעומק.

אנחנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו לטובת טיפול בעובש בקיר. הקירות הלחים אצלכם בדירה אינם גזרה שאתם צריכים להשלים איתה! שיטת העבודה הייחודית שלנו מאפשרת לנו להפוך כל קיר לח, לקיר יבש. מה מייחד את שיטת העבודה שלנו?

  • עמידות לאורך שנים – מטפלים עכשיו ונהנים מראש שקט
  • אין כל צורך לאוורר את הקירות לאחר הטיפול
  • תעודת אחריות על עבודת טיפול בעובש בקיר

עובשים על הקיר: כשהבריאות שלכם בסכנה

הקירות העוטפים את הבית שלכם ותורמים לו גם עיצובית, יכולים להפוך בקלות לקירות מוכתמים. העובשים יופיעו תחילה ככתמים קטנטנים, אך מבלי שהם יטופלו הם עלולים לגדול ולהתרחב. לעובשים יש נטייה להתפשט,  עובש המתחיל בקיר עם הזמן גדל, מתפשט ולאט לאט יהרוס כל פריט ריהוט שנמצא קרוב לאותו קיר, למשל מיטה ומזרן או את ארגז המצעים ותכולתו, ארון בגדים וכל מה שמאוחסן בו, שידה וכל מה שמאוחסן בה. בניגוד לקיר שניתן לטפל ולהציל אותו מהעובש, כאשר העובש פוגע בריהוט ותכולתו, קטן הסיכוי להציל ואין מנוס מלזרוק.

מעבר לפגיעה באסתטיקה, חשוב להבין כי העובשים עלולים לפגוע בבריאות שלכם. הטיפול בעובשים איננו סובל דיחוי, ובעת שאתם מבחינים בהם יש לטפל בהם באופן מידי. אנו מתגאים בטיפול ייחודי המניב תוצאות נפלאות!

"שהקיר יהיה מוכתם, זה לא מפריע לי"

חשוב לנו להדגיש: העובשים מאופיינים בתכונות שליליות בלבד – הם פוגעים אסתטית בקירות וישנו פוטנציאל לפגיעה אפשרית שלהם בבריאות שלכם. ההמלצה שלנו לטפל בעובשים באופן מידי נשענת על עובדות ועל ניסיון רב: ככל שהחשיפה ממושכת יותר לעובשים, כך עולה הסיכון לפגיעה אפשרית בבריאות שלכם. אוכלוסיות שחשופות יותר לפגיעה שכזו כוללת נשים הריוניות, ילדים ואנשים מבוגרים.

העובשים הגיעו לבקר? כך תזהו אותם!

אתם חוששים כי ישנו עובש במקלחת, על התקרה בסלון או במטבח הביתי? למרות שהאבחנה הסופית תתבצע על ידינו, תוכלו גם אתם לבצע אבחון ראשוני. יחסית, קל מאד לזהות עובשים, מה שאומר כי ניתן לטפל בהם יחסית מהר. איך מזהים עובשים?

  • כתמים על הקיר בגווני צהוב עד חום/אפור
  • במקרים מסוימים הקיר לח/רטוב למגע 
  • לעיתים יש נוכחות ריח מחניק 

"צביעה או עבודת גבס נחשבות פתרון לעובשים?"

מובן שלא. בעת שאתם צובעים את הקיר או מכסים אותו בעבודת גבס, אתם מסתירים את העובשים מהעין, אך לא "עוקרים" את הבעיה מהשורש. טיפול בעובש בקיר חייב להתבצע בצורה יסודית, מקצועית ותוך הבנה מעמיקה מהו עובש ואיך הוא נוצר. טיפול מוקדם מטרתו למזער נזקים ולמנוע נזקים גדולים יותר.

הטיפול שלנו בעובשים הינו טיפול מוכח עם תוצאות עמידות! אל טיפול בעובש בקיר משודכת גם תעודת אחריות מאיתנו. לכן, במידה והעובשים חוזרים, תוכלו לפנות אלינו ולממש את תעודת האחריות שלכם. חסכו מעצמכם את קיצורי הדרך, את עבודות "הקוסמטיקה" ואת המלחמה הבלתי נגמרת בעובשים – יש את "הקץ לעובש"!

עוד בנושא:

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו