טיפול בעובש במרפסות סגורות באמצעות צבע

טיפול בעובש במרפסות סגורות באמצעות צבע

לצד מרפסות השמש הפתוחות, ישנם המון בתים בישראל בהם המרפסות דווקא סגורות. לרוב, הסיבה לסגירת המרפסת היא הרצון להשמיש אותה כחדר נוסף בבית. מהר מאד, מגלים כי אותו חדר נוסף הפך לקרקע פורייה להיווצרות עובשים. מאותו רגע, מתחילה מלחמה אגרסיבית בהם, שתוצאותיה לא ממש מפתיעות: הם מנצחים ואתם מובסים.

חשוב להרגיע ולומר כבר ברגע זה: העובשים אינם גזרה, והניצחון שלהם עליכם זמני בלבד. זה לא שלא ניתן לטפל בעובשים, אלא שדרך הטיפול בהם לרוב פשוט לא נכונה. טיפול בעובש במרפסות סגורות אינו כולל אוורור של החלל או הסתרתם עם צבע סטנדרטי. אז מה כן עובד?

אם גם במרפסת הסגורה שלכם מופיעים עובשים, אל תבזבזו זמן! האמונה כי "יהיה בסדר" לא תפתור אתכם מבעיית העובשים, אלא להפך. השאננות ודחיית הטיפול בהם נותנת להם כוח. אנו מזמינים אתכם לשים קץ לעובש, ולפנות אלינו עוד היום לטיפול יעיל ומוכח בעובשים – 077-6707570

"אני פותח את המרפסת בכל יום! איך העובשים עדיין כאן?"

אוורור יכול להיות טיפול מונע חלקי, שאולי לא תורם באופן משמעותי אך בטח שאינו מזיק. מהרגע בו העובשים כבר מופיעים על הקיר או התקרה במרפסת, האוורור אינו רלוונטי. אנו ממליצים לכם בחום לזנוח את כל הניסיונות לטפל בעובשים באופן עצמאי מסיבה פשוטה: ככל הנראה, ההשקעה בכסף ובזמן לא תניב לכם דבר מלבד תסכול.

מאחר והמרפסת סגורה, מתקיימים בה באופן טבעי תהליכי העיבוי (אלו המוכרים לכם מחדר הרחצה והמטבח). ברגע שבו הקירות במרפסת הופכים לחים, זהו רק עניין של זמן עד שהעובשים יתמקמו ויסרבו להתפנות. תופעת העובשים במרפסות סגורות נפוצה ומציקה, אך ניתן לטפל בה באופן יעיל! 

צביעת המרפסת הסגורה – פתרון יעיל או בזבוז זמן?

חשוב להדגיש: טיפול בעובש במרפסות סגורות נשען על צביעתן. אך שימו לב: לא מדובר על צביעה אסתטית של קבלני צבע, ובטח שלא מדובר על צביעה עצמית שלכם עם צבע שהיה לכם במחסן. המטרה היא אינה לצבוע את הקירות בכדי להעלים את העובשים מהעין, שכן כך לא נפטרת הבעיה. צביעת המרפסת בשיטה שלנו, גם מעלימה את העובשים מפני השטח, אך גם מונעת את חזרתם. 

הצבע שלנו הוא צבע "קוטל", שמונע מהלחות להיספג בקירות. הלחות כידוע היא המזון של העובשים, ובעת שאין להם מזון, גם אין להם את היכולת לשרוד ולקיים חיים. 

"הבן שלי מתגורר במרפסת הסגורה. הוונטה שצריך להתקין לאחר הצביעה תפריע לו..."

התקנת ונטה? הטיפול שלנו לא מחייב אתכם באוורור, התקנת ונטות או כל טיפול משלים נוסף! טיפול בעובש במרפסות סגורות של ה"קץ לעובש" עומד בפני עצמו, ואינו זקוק לעזרים משלימים שישמרו את תוצאותיו. עם סיום העבודה אצלכם ולאחר שנבטיח כי העובשים הושמדו, נעניק לכם תעודת אחריות שמבטחת את הטיפול.

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו