האם ספריי נגד עובש זה באמת הפתרון?

האם ספריי נגד עובש זה באמת הפתרון?

בשני דברים אתם בהחלט צודקים: האחד הוא שאין לכם כל צורך או רצון לארח את העובשים בבית שלכם. והשני? תחושת התסכול שמתעוררת בכם בכל פעם שאתם מזהים עובשים על הקיר או התקרה. כל עוד תמשיכו לטפל בעובשים בדרך שאיננה נכונה ומומלצת, העובשים ימשיכו להיות עקשניים ואתם תמשיכו להיות מתוסכלים. הבעיה העיקרית בכל נושא העובשים היא הטיפול השגוי בהם, ולכן הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם ספריי נגד עובש או תרסיס נגד עובש או מסיר עובש פשוט מתאים כפתרון?

עובשים לא מגיעים סתם כך להתארח על הקירות שלכם

בכדי להבין איך מטפלים בעובשים, צריך להבין תחילה איך הם נוצרים. נדמה כי סביב עניין זה מרחף סימן השאלה הגדול ביותר. תחילה, לפני שנחשוב עם לעשות שימוש באמצעות ספריי נגד עובש או לא, הבינו איך עובשים בהחלט לא נוצרים: מקורם לא באיטום כושל או לקוי, לחות שמאפיינת את ימי הקיץ או נזילה שמטרידה אתכם שנים. העובשים הינם תוצר של תהליך העיבוי, תהליך שתוכלו גם אתם להיות עדים לו מתרחש בזמן אמת.

מאחר ומדובר על תהליך טבעי לחלוטין, העובשים מצליחים להתבסס די בקלות. קחו לדוגמא את חדר הרחצה האהוב עליכם. בתחילת היום ובסוף היום, אתם מתפנקים לכם במקלחת חמימה עם תכשירי הרחצה האהובים עליכם. לאחר שהאדים מתקררים, הם הופכים לנוזל וכאן מתחילים להיווצר להם העובשים. בחדרי רחצה עוד מדובר על בעיה בממדים קטנים יחסית, מאחר ומרבית חדר הרחצה מחופה בקרמיקה שמונעת מהעובשים להתפתח. עם זאת, ניתן להבחין בסימני עובשים על התקרה ועל אזורים שונים בקיר שאינם מחופים. 

"אני מרסס את העובשים שוב ושוב עם תרסיס נגד עובש, והעובשים חוזרים"

לרסס את העובשים עם ספריי נגד עובש, זה כמו לשים פלסטר על פצע פתוח. ברור שהפלסטר חוסם את הדימום, אך נדרש טיפול בעובש שהוא מעמיק יותר על מנת לרפא את הפצע ולמנוע זיהומים. זהו בדיוק העניין עם ריסוס שלספריי נגד עובש עובשים ועל התעקשותם לחזור. כשאתם מרססים את העובשים, אתם מעלימים אותם מהעין, אך לא מהקיר. הדבר החשוב ביותר בטיפול נגד עובשים הוא טיפול המנע – זה שמצד אחד פותר את הבעיה, ומצד שני מונע את חזרתם לביקור נוסף. ריסוס העובשים נותן לכם מענה נקודתי ומאד ספציפי, אך הוא לא פותר את הבעיה מהשורש.

במידה וגם הקירות שלכם רטובים וסובלים מעובשים, דברו איתנו! השיטה שלנו מספקת תוצאות יוצאות דופן, שמעניקות לכם ראש שקט וקירות נקיים מעובש. 

"אם גם ארסס את העובשים וגם אפתח חלון זה יעזור?"

כל פעולה קטנה שכזו יכולה לעזור, אך היא לא פותרת את בעיית העובשים בצורה מוחלטת. גם עובש בחדר האמבטיה וגם בחדרים אחרים בבית, ישנו חשש שיתפתחו עובשים (בעקבות הפרשי טמפרטורות). האוורור הוא פעולה שמעכבת את התפתחות העובשים, ואילו שימוש של ספריי נגד עובש הוא פעולה שמתבצעת לאחר שהעובשים הופיעו. מדובר על מעגל שקשה מאד לצאת ממנו, שמצריך מכם להשתעבד לטיפול בעובשים נון סטופ. אז אל מול חוסר היעילות של תרסיס נגד עובד, ישנו פתרון: הפתרון שלנו!

רגע לפני שאתם מתייאשים: דברו איתנו!

אז שכחו משימוש של ספריי נגד עובש, חברת "הקץ לעובש" מתמחה בפתרון יעיל  לעובשים, גם במקרה בו הקיר "חולה" ומוכתם בכתמי עובש בדרגות מתקדמות. לאחר הטיפול שלנו על הקירות שלכם, לא יהיה כל צורך באוורור, אלא שמדובר על טיפול מעמיק, יסודי ומקצועי שחותם באופן סופי את בעיית העובשים שמטרידה רבים. מאחר ואנו מאמינים כל כך באיכות הטיפול שלנו, אנו מעניקים גם תעודת אחריות מלאה. 

מריחים ריח משונה (למרות שלא תמיד יש נוכחות ריח), מזהים כתמים על הקיר או שאתם מתקשים לנשום בחלל? סביר מאד כי מדובר על עובשים. אנו נגיע אליכם לאבחון מעמיק, ובהתאם לתוצאותיו נטפל בעובשים – אחת ולתמיד!

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו