האם איטום פותר את בעיית העובש?

אתם מותשים מההתעסקות בעובשים, ואי אפשר להאשים אתכם. עם זאת, לאחר בדיקה שאנו מבצעים, אנחנו מגלים המון פעמים שהבעיה העיקרית היא דרך הטיפול בעובשים. בעת שמשודך פתרון לא מתאים לבעיה, לא ניתן באמת לצפות לתוצאות. האם תאכלו סוכריית דבש בעת שכואב לכם הראש? מובן שלא. (כלומר, תוכלו לעשות זאת – אך לא תצפו מכאב הראש לעבור). דומה הדבר עם הטיפול בעובשים, שרוב הזמן מטופלים בצורה שאיננה מתאימה.

שוב ושוב אנו נשאלים האם איטום איכותי יכול לפתור את בעיית העובשים. התשובה חד משמעית: לא. איטום בגג מסייע לכם למנוע חדירות של מים אל תוך המבנה, אך איטום שכזה לא מונע מהעובשים להגיע לבקר גם על הקירות והתקרה בבית. 

"איטום לא עוזר? כולם דווקא אמרו לי שכן"

בוודאי שאמרו לכם שאיטום מונע את בעיית העובשים – יותר מדי אנשים מאמינים להנחה השגויה הזו. והתוצאה? העובשים ממשיכים להופיע על הקירות ואתם ממשיכים לתפוס את הראש ולנסות להבין מה עשיתם לא בסדר. פתרון של איטום חיוני וחשוב לקירות ולגג הבית – אך מדובר על פתרון שאמור למנוע חדירה של מים למבנה. לדוגמא: בחורף, מי הגשם מגיעים במגע ישיר עם הגג. מבלי שהגג יהיה אטום, הוא יאפשר חדירה של מים וכך תסבלו מרטיבויות.

עם זאת, העובשים לא נוצרים בהכרח מחדירות של מים מהגג. למעשה, לרוב אתם אלו "שמזמנים" את העובשים. איך זה קורה? ברחצה היומית שלכם. הבשורה הפחות משמחת היא שלא ניתן למנוע הופעה של עובשים, מאחר ומקורם בתהליך העיבוי הטבעי, שבשיאו האדים נצמדים לקיר ומרטיבים אותו. עם זאת, ישנה בשורה משמחת היא שיש מה לעשות עם התופעה – לתאם איתנו!

"לא יכול להיות שאני זה שיוצר את העובשים בבית!"

בחדר הרחצה, נוצרים אדים בעקבות המים החמים שבסופו של דבר תופסים להם מקום קבע על הקיר. כל מקלחת של כל אחד מכם בבית, מייצרת שכבות רטובות יותר שלבסוף משתקפות כעובשים. הפתרון הטוב ביותר על מנת לעכב את הופעת העובשים הוא לפתוח את החלון מיד לאחר הרחצה. בקיץ, מומלץ אפילו להתרחץ עם חלון פתוח. האוורור לא ימנע לחלוטין את העובשים, אלא יפחית את כמות האדים וכך גם השכבה הרטובה הנוצרת תהיה פחות משמעותית.

שימו לב כי צרת העובשים לא רלוונטית רק למקלחת, אלא גם לחדרים נוספים בבית. לדוגמא: בעת שתחממו את הסלון ובחוץ מאד קר, ייווצר מצב של הפרשי טמפרטורה שלבסוף יבססו תנאים להתפתחות העובשים. אף אחד לא חסין מפני עובשים, והניסיון לטפל בהם באמצעות מרססים, קילופים או חיפויים – רק הופך את הבעיה לגדולה יותר. מזהים עובשים? קחו אוויר ודברו איתנו!

שיטת הטיפול שלנו בעובשים – שיטה ייחודית

צוות המומחים שלנו יטפל בקירות הרטובים שלכם, ויבצע טיפול מנע איכותי שיבטיח כי העובשים לא יחזרו. אנו מתחילים באבחון יסודי, שמטרתו לזהות את האזורים הרטובים. כשמבינים מהי הבעיה ומהו שורשה, ניתן לשדך לה טיפול מתאים. בקרוב מאד, גם אתם תוכלו לנשום לרווחה וליהנות מקירות יבשים ונקיים מעובשים!

סיימנו לטפל בקירות שלכם? יש לנו משהו נוסף לתת לכם

מלבד טיפול איכותי שיהפוך את הקירות שלכם יבשים ויפטור אתכם מהעובש, אנו שמחים לתת לכם דבר נוסף: תעודת אחריות. אנו מאמינים בטיפול האיכותי שאנו מעניקים, ולכן גם שמחים להעניק לכם תעודה שמבטחת את הטיפול ואת התוצאות. בלי שורות קטנות, בלי הפתעות ובלי הבטחות שווא – מגיעה לכם אחריות ואותה נעניק לכם רגע לפני שנלחץ לכם יד ונברך אתכם לשלום.

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו