גלו איך תוכלו לאבחן לבד ובקלות את בעיית הרטיבות בביתכם

אם חיפשתם את השאלה ״איך לאבחן לבד רטיבות בבית?״ - הגעתם למקום הנכון! בכל מקרה שבו ישנה חדירת מים חיצונית בין את מדובר באיטום לקוי, חול רטוב מתחת לריצוף, או נזילה בצנרת הטיח יתנפח ולאחר מכן יתפוצץ וזאת משום שהמים אשר מקורם חבוי בקירות יהיו תחילה כלואים בתוך הקיר ולאחר מכן שהטיח לא יוכל לשאת את כמות המים הוא יתפוצץ.

בדיוק כמו שניקח בלון ונמלא אותו במים תחילה הבלון יתנפח והמים יהיו כלואים בתוכו, כאשר נוסיף למלא את הבלון הוא ימשיך להתנפח עד אשר לא יוכל לשאת את המים ויתפוצץ על מנת לשחרר את המים הכלואים.

ישנם מקרים שבהם יופיע על הקירות כתם צהוב עם גבול ברור דומה לכתם שתן גם סימן זה הוא סימן לחדירת מים חיצונית.

במקרה של עובש בקירות הנוצר כתוצאה מעיבוי לא נראה את הסימנים הנ"ל הרטיבות הינה רטיבות שנוצרת מתוך הבית והתהליך הוא ארוך ומשתנה בהתאם לתנאים הסביבתיים.

כאשר נראה כתמי עובש על הקיר ללא סימנים  של חדירת מים חיצונית מדובר ללא ספק בעובש שנוצר כתוצאה מרטיבות בקיר הנוצרת מהאויר שבתוך הבית (עיבוי) ולכן הטיפול והמניעה צריך להתבצע על גבי שטח הקירות שבתוך הבית.

כל טיפול חיצוני שיעשה בנסיון להשמיד את העובש ולמנוע חזרתו יסתיים בכישלון ומפח נפש. כל זמן שקירות הבית ממשכים לספוג את מי העיבוי זה רק עניין של זמן עד שהעובש יחזור.

הטיפול למניעת עובש הנוצר כתוצאה מעיבוי

אז לאחר שהבנו שכדי להשמיד את העובש באופן סופי עלינו להשמיד את בית הגידול שלו ולעצור את אספקת מזונו אסביר למה ואיך הטיפול שלנו הוא היחיד בארץ שפותר את בעיית העובש לתמיד.

כל הפתרונות המוצעים בארץ הינם צבעים נגד עובש אשר מכילים רעלנים, הרעלנים מתקיפים את הפטרייה וזוהי תחילתה של מלחמה ביולוגית.

הרעלנים מתכלים עם הזמן והפטרייה אשר ממשיכה לקבל את מזונה מאחר שהקירות ממשיכים לספוג את מי העיבוי מנצחת לבסוף וחוזרת לתקוף ולהופיע חזרה על גבי הקירות. מועד הכרזת ניצחונה של הפטרייה במלחמה הכימית תלויה בתנאים הסביבתיים ולא ניתן לחזות מתי תגיע המלחמה לסיומה.

הטיפול שלנו

אנחנו בחברת הקץ לעובש עובדים עם חברת KEFA אשר הוקמה בשוודיה בשנת 1982

מוצרי החברה עובדים עם הטבע ולא נגדו.

KefaRid צבע מהפכני המונע לאלתר היווצרות פטריות ועובש.

חוץ מאיך לאבחן רטיבות בבית, אולי יש מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו