אפשר לטפל בבעיית עובש מאחורי ארונות מטבח?

אפשר לטפל בבעיית עובש מאחורי ארונות מטבח?

מטבלים, אריזות של מזון יבש, קופסאות שימורים ותבלינים שרכשתם בחו"ל – כל אלו מאוחסנים בארונות המטבח שלכם. עבור רבים המטבח הוא קודש של ממש, בו ישנה הקפדה מחמירה על ניקיון ותחזוקה. פתחתם את הארון שלכם ואתם מגלים כי בחלקו האחורי ישנם עובשים? אין כל ספק כי הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לזרוק את כל תכולתו. הדבר השני?  לטפל מיד בבעיית עובש מאחורי ארונות מטבח!

רגע לפני שגם אתם מנסים לשפשף בסקוץ' את העובשים, להדביק עליהם טפט, לצבוע אותם בצבע שנשאר לכם מהשיפוץ שעשיתם בשנה שעברה או חלילה להתעלם מהם, חכו. לנו יש את הפתרון שירחיק אותם מכם ללא סיכוי שהם יחזרו! אמרתם טיפול בעובש מאחורי ארונות מטבח? אמרתם ה"קץ לעובש"!

"אני הכי נקייה בעולם! איך הגיעו למטבח שלי עובשים?"

מדובר כנראה על השאלה השכיחה ביותר שנשאלת בטון מתוסכל ונואש. אם זה מעט מקל, הרי שאיש אינו אשם בהופעת העובשים. למרות שהתופעה מעוררת חלחלה ורתיעה, היא תוצר של תהליך טבעי – תהליך העיבוי. המטבח הוא חדר לח בבית – בו אתם מבשלים, אופים ומאדים. כל כניסה שלכם למטבח היא פוטנציאל ממשי להופעת עובשים בעקבות אותו תהליך עיבוי. 

איך זה קורה, מה זה בדיוק ואיך זה מתרחש – הנה הסבר קצר:

עיבוי הוא תהליך המתרחש סביבנו באופן טבעי שברוב הזמן אנו כלל לא רואים אותו. עיבוי מתאר מצב שבו אדי מים הנמצאים באוויר הופכים ממצב של גז לנוזל. בבתים זה מתרחש בעיקר עקב הפרשי טמפרטורות (בחורף שקר בחוץ וחם בפנים). ישנם אזורים בהם העיבוי מתרחש בעוצמה חזקה יותר כמו עובש באמבטיה או אזור הבישול, עובש בקיר פנימי, בקירות חיצונים ועוד. כאשר אוויר חם פוגש אוויר קר, האוויר מתקרר מטמפרטורה נתונה – ככל שההפרשים יהיו גבוהים יותר כך העיבוי יהיה חזק יותר. לכן במטבח בזמן בישול יש פליטת חום גבוהה דבר המגביר את הטמפרטורה שנוצרת בחלל המטבח ויוצר הפרש טמפרטורה קיצוני יותר (בהדרגה). הלחות הנוצרת מהווה מזון אידיאלי לפטריית העובש. אותה לחות נספגת בארונות וקירות, זו הסיבה אגב שהמון קירות במטבח מחופים באריחים, בכדי למנוע את הרטבתם. אתם מזהים עובש מאחורי ארונות מטבח? ניתן לטפל גם בו!

למה יש סיכוי שהעובשים יחזרו ללא טיפול ואיך אנחנו מטפלים בהם?

מסיבה מסוימת אתם מחליטים שלא לטפל בעובשים או פשוט לנסות לטפל בהם בשיטה "מאולתרת" ולא מוכחת? מה שאתם עושים הוא פשוט להזמין אותם להישאר ולחזור לארונות המטבח שלכם. הטיפול בעובשים שאנחנו מציעים לכם שונה מכל טיפול אחר שכן הוא נשען על גישה אחרת: אנחנו לא רק מטפלים בבעיה הנוכחית, אלא גם מונעים את חזרתה.

העובשים שעל ארונות המטבח ומאחורי ארונות המטבח, נוצרו בעקבות לחות שהצטברה ונספגה עליהם בימים ובחודשים האחרונים (ואולי גם בשנים האחרונות). הבעיה היא שמדובר על אזור מגורים נוח מאד לעובשים, שכן הם ממשיכים לקבל מזון מהאדים שעולים באופן טבעי מהסירים שלכם.

אז איך אנחנו נעלים את העובשים ונפטור אתכם מהם? הצבע שבאמצעותו נטפל בעובשים מאחורי הארונות יבטיח כי גם כשיהיו אדים במטבח, הם לא יספגו. כך, אין כל סיכוי שיתפתחו עובשים ואתם יכולים להמשיך ולרקוח מטעמים נפלאים לבני משפחתכם, בראש שקט ובהנאה גדולה! 

מטפלים בעובשים עם ה"קץ לעובש":

  • צוות מקצועי, מסור ומחויב להעלמת העובשים
  • טיפול יעיל, ממוקד ואגרסיבי בעובשים
  • תעודת אחריות ניתנת לכם בסיום הטיפול
  • לפרטים נוספים, התקשרו עכשיו - 077-6707570
מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו