איך להימנע מהופעה חוזרת של עובש בקירות?

איך להימנע מהופעה חוזרת של עובש בקירות?

לא האמנתם שתצטרכו להתמודד עם המכה הזו פעם נוספת, אך נוכחתם לדעת כי המציאות עולה על כל דמיון. בזבזתם המון זמן, שפכתם המון כסף ותליתם את תקוותיכם בהבטחות "זהו, העובשים מאחוריכם!". אתם מיואשים מחזרתם של העובשים וחושבים ברצינות להרים ידיים? אנחנו מבינים את התסכול, אך באותה הנשימה גם מזמינים אתכם לשים את "הקץ לעובש" – אחת ולתמיד! 

עליכם להבין כי עובשים לא חוזרים "כך סתם". הם מופיעים שוב על הקירות במקלחת, בסלון או בחדר השינה? כנראה שהייתה להם סיבה מספיק טובה לשוב ולהתפשט על קירות הבית. אז מדוע העובשים חזרו דווקא אל הקירות שלכם ואיך ניתן למנוע את הופעתם? לנו יש את התשובות!

טיפלתם בעובשים והם בכל זאת חזרו – איך זה קורה?

העובדה כי אתם מלינים על חזרתם של העובשים, מעידה כי הם כבר ביקרו בעבר על קירות הבית שלכם. לכאורה, אתם כבר מכירים אותם טוב ויודעים איך לטפל בהם. ובפועל? הטיפול שלכם בעובשים לא ממש הוכיח עצמו. ולכן,  לפני שאתם משקיעים בטיפול נוסף בעובשים (בתקווה שתהיה זו הפעם האחרונה!), חשוב שתבינו מדוע הם חזרו. 

נתחיל בעובדה החשובה ביותר: חזרתם של העובשים מעידה בהכרח על טיפול שגוי בהם. ולכן, חידוש הטיפול שלא הוכיח עצמו, יוביל לאותה התוצאה – העובשים יחזרו פעם נוספת! ומדוע הם חוזרים? כי הם מקבלים את מה שהם צריכים בכדי לשרוד – אוכל!

לא עוד עובשים! איך מונעים את חזרתם?

האם ניתן למנוע בצורה מוחלטת את חזרתם של העובשים? התשובה היא שכן! ואיך עושים את זה? עם "הקץ לעובש"! הטיפול שלנו מבוסס על צביעת הקירות הנגועים בעובש. בשונה מצבעים אחרים שבפעולתם "מכסים" את העובשים, קוטלים אותם זמנית ומשפרים את נראות הקירות, הצבע שלנו מרחיק מהעובשים את מה שמזין אותם ושבגללו הם חוזרים – המזון שלהם. 

לטובת אלו שלא יודעים, העובשים ניזונים מלחות. במקום בו ישנה לחות (כמו במטבח או בחדר הרחצה לדוגמא), בהכרח יתפתחו עובשים. אז נכון, את תהליך העיבוי שיוצר את הלחות, לא ניתן למנוע. עם זאת, ניתן בהחלט למנוע את ספיגת הלחות בקירות החשופים שעליהם עלולים להתפתח העובשים. מניעת חזרה של עובש לקירות – איך זה עובד?

  • טיפול המתמקד במניעת ספיגת לחות בקירות 
  • קיר יבש הוא קיר שאין עליו מזון לעובשים
  • לעובשים "אין עניין" ומזון בקירות יבשים
  • התוצאה: הם לא ישובו להטריד אתכם! 

"הצלחת הטיפול מותנית באוורור החלל?"

אוורור החלל בכל מקרה לא מזיק, וכל עוד אתם יכולים לפתוח חלון – פתחו אותו. עם זאת, חשוב לנו להדגיש: הצלחת הטיפול שלנו מותנית אך ורק בצביעה יסודית של הקירות הנגועים. כלומר, גם אם לא תאווררו את החלל או תתקינו וונטות, תזכו לשקט מהעובשים. ועכשיו? הגיע הזמן לשים את "הקץ לעובש"! – 054-4375378

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו