איך אפשר לטפל בעובש בפינות?

אם שאלתם את עצמכם איך אפשר לטפל בעובש בפינות, הגעתם למקום הנכון! העובש אינו מופיע על כל התקרה או הקירות אלה רק בחלק קטן, ברב המיקרים בפינה אחת או בשתי פינות שהם למעשה החיבור בין הקירות, או ב כשמדובר בתקרה חיבור שבין התקרה לקירות (גשרי קור). האם אפשר לטפל עם KEFA  רק באותם החלקים שבהם מופיעים כתמי העובש?

תשובה: לא, לא ניתן לבצע טיפול חלקי, הטיפול חייב להתבצע על כל שטח הקיר או התיקרה שאחד מהמומחים שלנו אבחן בשטח כ"חולה". הסיבה לכך טמונה בעובדה שלא כל עובש הוא גלוי לעין, רבים המקרים שבהם העובש בדירה הינו עובש סמוי וזה רק עניין של זמן עד אשר פטריית העובש תתפשט ותהיה גלויה לעין.

זה שעכשיו העובש לא שם לא אומר שהוא לא קיים! אז איך אפשר לטפל בעובש בפינות?

לפניכם 3 תמונות של אותה התיקרה.

*בתמונה הראשונה מופיע עובש גלוי רק בפינה אחת וכל שאר התקרה למראית עין נקייה מעובשים לחלוטין. מה שרובם אינם יודעים זה שבשאר התקרה קיים עובש סמוי.

עובש גלוי רק בחלק מתקרה
עובש גלוי רק בחלק מתקרה

*בתמונה השניה בוצע טיפול חלקי רק על שטח של חצי תיקרה (ניתן לראות את ההבדל שיצר מעין פס במרכז לאורך התיקרה).

תיקרה לאחר טיפול חלקי
תיקרה לאחר טיפול חלקי

*התמונה השלישית צולמה כשנה לאחר הטיפול. בתמונה ניתן לראות בבירור הן את יעילות הטיפול שלנו והן את העובדה  שעובש לא תמיד יהיה גלוי לעין ובהתאם לתנאים הסביבתיים במוקדם או במאוחר העובש הסמוי יהיה עובש גלוי.

שנה לאחר טיפול חלקי
שנה לאחר טיפול חלקי

עובש לעולם לא יכול להתקיים ולהתפתח ללא לחות או מים

אם אתם שוב שואלים את עצמכם איך מבצעים טיפול בעובש בפינות - אתם מוזמנים לפנות אלינו, צוות המומחים המיומן של חברת הקץ לעובש העניק במסירות טיפול יסודי ומיקצועי, בעזרת ציפוי ה KEFARID – הייחודי המשטח הלח הפך ונשאר יבש לחלוטין וכן ישאר יבש לחלוטין במשך שנים רבות. כמו כן כפי שניתן לראות בתמונות במשטח שטופל כראוי עובש לעולם לא יחזור וגם לא יתפתח.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מאמרים מומלצים
אהבתם? שתפו